Frigonautica Buzdolabı ve Derin Dondurucular

Frigonautica 1970 yılında kurulduğundan bugüne tekne ve yatlar için özel tasarım buzdolabı ve derin dondurucular üretmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerini zaman içerisinde standartlaştırarak Avrupa'nın en büyük ve en önemli marin soğutucu markasına dönüştürdü.

Frigonautica, marine endüstrisinde standart her tekne ve yat'da olması gereken derin dondurucu ve buzdolabı üretimine her geçen gün kapasite artırarak devam etmektedir. Frigonautica Türkiye distribütörü olarak, tekneniz için size özel tasarım ve  boyutlarda buzdolabı ve derin dondurucu üretimi yapabiliriz.

Frigonautica Buzdolapları şu serilerden oluşmaktadır.

Frigonautica paslanmaz 1. kalite buzdolabı, derin dondurucu, şarap soğutucu, özel soğuk oda uygulamaları; Tekne, motoryat, gemi, ev, villa, otel, ofis, karavan, otobüs, frigo kamyon, hastane, kan merkezleri ve sayamadığımız bir sürü alanda kullanılabilir ve uygulanabilir. Özellikle standart olmayan ölçülerde bir yere soğutucu ve buzdolabı yapılması ihtiyaçlarınızda özel ölçülere göre sipariş verilebilmektedir. Denizmar olarak Frigonautica Türkiye distribütörlüğünü 5 yıldır yapmaktayız. Bayilik almak için lütfen irtibata geçiniz.