GÜÇLÜ BİR STABİLİZATÖR SMARTGYRO

smart-gyro-tekne-denge-stabilizatoru

Tekne Denge Stabilizatörü

Smartgyro firması 2014’te kurulmuştur. 2013 yılında mühendislerden oluşan bir kadro, teknede konforu artırmak adına teknenin yalpa hareketini azaltabilecek yeni ürünler ve teknolojiler geliştirmek üzere bir araya geldi. Kurucular, İtalya’nın dünyaca ünlü olduğu alanda, en yüksek kalitede yenilikçi bir ürün tasarlamaya karar veren İtalyan mühendisleri ve iş adamlarından oluşmaktadır. Ticari ve askeri tekne piyasalarında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan bu grup, müşterilerine denizde en iyi tecrübeyi yaşatmak için mekanik donanımla birlikte, yazılım ve teknik bilgi birikimini birleştirmeyi kararlaştırdı.

YATLAR

Bir yatta hayat, yatın demirde veya yolda olmasına bakılmaksızın eğlenceli bir deneyim olmalıdır. Dalga gelgiti yattaki yaşamı olumsuz etkileyebilecek birkaç faktörden biridir. Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeden sonra, müşterilerimize yeni Smartgyro stabilizatörü sunarak, yalpayı minimuma indirmekten memnuniyet duyuyoruz.

BALIKÇI TEKNELERİ

Kötü hava koşulları ve deniz dalgalı olduğunda, balık avlamaya gölge düşmektedir. Smargyro cayroskopik sistemi monte edilerek, kaptan köşkünden, kuleden güvenli bir şekilde balık tutabilir veya sadece dalgalanma hareketini azaltarak teknede gezinme konforunu arttırabilirsiniz. Kolay bir kurulumla, yakıt tüketimini ve birçok riski azaltarak balık tutma şansınızı arttıracaksınız.

TİCARİ TEKNELER

Açık deniz yapıları için çalışan tekneler kritik ve zor durumda kaldıkları operasyonlarda, düşük hızlarda veya alargada oldukları durumlarda dahi kullanabilirler. Yalpaya izin vermeyen Smartgyro anti-roll sistemini benimseyerek, operasyonel kullanılabilirliği, performansı, güvenliği ve konforu büyük ölçüde
arttırdığınız gibi aynı zamanda gelir ve iş fırsatlarını da arttıracaksınız. Smartgyro stabilizatörü ile teknenin yalpa hareketini büyük ölçüde azaltacaksınız, mürettebatınıza güç ve dayanıklılık açısından yarar sağlayacak ve müşterilerinize
teknedeki gelişmiş konforu fark ettireceksiniz.