Hakkımızda

Denizmar_word_cloud

35 Yıllık Tecrübe

Denizmar firması olarak 35 yılı aşan tecrübemizle, Türk Denizcilik Endüstrisinde yer alan saygın müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız, İstanbul, Antalya,
Bodrum’un büyük tersaneleri başta olmak üzere tüm irili ufaklı üreticilerden, tedarikçilerden ve müşterilerden gelen taleplere göre temsilcisi olduğumuz ekipmanların satış ve teslimini yapmaktadır…

Yaklaşımlarımız

Hikayemiz

Kaliteli Hizmet Kaliteli Ürün

Temsilciliğini yaptığımız ürün markaları gerek satın alma aşamasında gerek kullanım sırasında teknik bilgi, birikim ve tecrübe isteyen ürünlerdir. Bu nedenle mühendis ve teknik kadromuz ile gerek tersanelere gerek son kullanıcıya hassas, titiz , teknik sunumlar ile destek vererek hatasız bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Bizim için her boyuttaki proje büyük önem taşır. Bu sebepten dolayı yeni inşa edilecek yada refit yapılacak bir tekne için hassas bir  ekilde fizibilite raporları hazırlamakta, proje sahiplerinin istekleri paralelinde genel raporlama sunmaktayız.

Dünyanın en prestijli marin malzeme  markalarının teknolojilerini takip ederek ve her geçen gün ithalat bünyemize yeni bir  marka katarak, sipariş / ithalat&gümrük süreci / ürün teslimi / montaj ve servis  zamanı gibi tekne imalatının hayati süreçlerinde tersaneler ile birlikte senkronize çalışmaktayız ve bu çalışma sürecini de her iki taraf için mutlu yönetmek ana misyonumuzdur. Zaten bu süreç sonucunu müşteri memnuniyetiyle finalize etmek, iş alanımızın en ana temel hedefidir.