Kicker Marine Audio Ses Sistemleri

Kicker Tekne Hoparlörü

SUYUN ÜSTÜNDE

Zor şartlardaki deniz ortamını geliştirmek için, kaliteden,standart veya performanstan asla ödün vermeyen ürünlere ihtiyacınız var.

Kicker Audio Ses Sistemleri, sizin beklentilerinizi aşacak. Su üzerindeki deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşıyacak.

Deniz ortamı kozmetik açıdan malzemeler üzerinde çok büyük bir etki yaratabilir. Plastikler solar ve zayıflar, köpük hoparlör UV (Mor ve Ötesi) ışınlarına maruz kalmadan çürür, su kendi sorunlarını oluşturur ve tuzlu su daha da kötüleşir. Kicker ürünleri, UV’ye (Mor Ötesi) maruz kalmanın yanı sıra nem ve tuzlu suya maruz kalma konusunda denizcilik endüstrisi standartlarını karşılamaları veya aşmaları için sıkı testlerden geçirilir. Bu testler;-ASTM B117 Çevresel ve Tuz spreyine  maruz kalma-ASTM G154 Mor ve Ötesi (UV) maruz kalma

Tüm çabalar sanatçılara istedikleri gibi müzik üreten ses ürünlerini sunmak için sarf edildi. Tekneler için tasarım yapılırken, mühendislerimiz uzun ömürlü ve akustik verimi göz önüne alarak karar verir

-Amacımız mevsimden mevsime geçen ürünleri yaratıp sizin deniz faaliyetlerinizin müziği olmaktır.

Kicker piyasadaki yüksek performanslı marin ses sistemleri açısından en iyisidir.

Teknenizdeki yüksek kalitede ses sistemi, teknenize yeni bir eğlence boyutu katar. Bu üst kalite ses sistemi denizde size katılanları eğlendirmek için yaptığınız bir yatırımdır.

Teknenize ses sistemi almaya karar verdiğiniz zaman, aşağıdaki kriterleri düşünerek değerlendirmek akıllıca olacaktır:

Erişilebilirlik: Müziğe nasıl erişeceksiniz

Dinleme şekli: Müzik tarzınız

Hoparlörün yeri: Sesin yerini oluşturun

Derin Bas Hoparlörü: Tam ses deneyimini alın.

Uzmanlarımız sizlere ses sisteminin dizaynı konusunda gereksinimlerinize göre yardımcı olacaktır.

KICKER HOPARLÖRLER

Kicker hoparlörlerinin ses performansı geçmişteki deneyimlerinizden çok farklıdır. Yüksek kalitede ses geri dönüşleri, gürültü seviyesinin gerekliliklerini ve deniz çevresindeki talepleriniz için uzman tasarımlarımızla Kicker bir prestij adıdır.  

Tüm Kicker Marine Ses sistemleri, çevre standartlarına uygun ve Ultraviole ışınlarına maruz kalmayı, kullandığı materyellerle minimize eder.

– UV ışınlarını ve koaksiyal maddesini absorbe eder.

– Santoprene plastik ile hoparlörü korur.

– Serpintilere karşı dayanıklı.

– Hoparlör donanımı paslanmaya karşı korunaklıdır. 316L paslanmaz çeliktir.

Kısacası dünyaca ünlü Kicker tekne ve yat ses sistemleri deniz koşullarından etkilenmeyen, uzun ömürlü ve performanslı ürünlerdir.