Move Dizel Araç Jeneratörü

Move dizel araç jeneratörleri

Güç Yollarda

Volpi Tecno Energia, 1933'te kurulmuş olup, düşük ses çıkışlı, daha düşük ağırlık ve kompakt boyutların talep edildiği özel tasarım ses yalıtımlı, su soğutmalı dizel jeneratör setleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Daha büyük hedeflere, hem motorun hem de alternatörün sarım boyunca paslanmaz çelik su ceketi ile su soğutmasıyla ulaşıldı, en büyük avantaj ses muhafazası olan jeneratör kabininde havalandırma açıklıklarına gerek duyulmaması ve sonuç olarak hiçbir sesin dışarı çıkmamasıdır. Su ile soğutulan bir AC jeneratör, daha kompakt bir şekle sahip daha yüksek bir efektifliğe sahiptir ve ikincil faydası teknik bölmeye ısı yayılmaması dır.

Diğer Jeneratörlerden Farkı Nedir?

1- Yüksek verimli susturucu, bir ses muhafazası olan jeneratör kabinin içinde olup, ceket suyu ile soğutulmaktadır.
2- Dizel, kendinden emişli mekanik kaldırma pompası
3- Radyatörün soğutma bağlantısı.
4- Elektrikli bileşenler ve bağlantıları, kolay erişilebilen koruyucu bir muhafaza içerisindedir.
5- Büyük fırçasız senkron AC jeneratör, mükemmel başlangıç yük kapasitesi ile düzgün bir sinüs dalgası üretir. Sıcaklık düşüşünü engelleyen paslanmaz çelik su soğutma ceketi ile çevrili olması kesintisiz bir çıkış gücü sağlar bu sayede minimum ses seviyesini elde etmek için havalandırmaya gerek duyulmamaktadır
6- Kabinin içinde 4 adet yumuşak amortisör ve dışta 4 adet sağlam motor takozundan oluşan ikili anti-titreşim sistemi, daha geniş bir frekans aralığında gürültünün ve titreşimin azalmasını sağlar.
7- Hava girişi jeneratör kabin tabanı üzerinden ses çıkışını kısıtlayan ses yalıtımlı girişler üzerinden yapılır.
8- Yağ drenaj el pompası, kolay, temiz ve hızlı yağ değişimleri için standart olarak takılmıştır.
9- Ses yalıtımlı kabin, çok katmanlı olup, cam takviyeli elyafla birlikte ses absorbe eden malzeme ve maksimum ses yalıtımını sağlamak için yüksek yoğunluklu ses emici köpük ile kaplanmıştır. İkiye ayrılabilen kabin kapakları, dar alanlarda dahi servis için kolay erişim sağlamaktadır.