Oceanled

Oceanled Underwater Led lightining

Sualtı Led Lambalar

OceanLED, sualtı, suüstü ve havuz aydınlatma endüstrisinde lider olarak tanınmaktadır. Dünyanın en uzun ömürlü, en kaliteli led lambalarını üreten firma tekne sahipleri tarafından güvenilen bir markadır. Performans ve kalite açısından marin endüstrisinin ihtiyacını anlamakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz çözümler üretir.

Oceanled Dizayn Süreci

OceanLED, pazara yeni bir ürün getirirken, her zaman müşterilerin gereksinimlerini dinleyerek, ilk konseptten gelişir. Her bir OceanLED ürün grubu hassas elektronik, termal ve mekanik tasarıma sahiptir. Farklı sınıf ve boyuttaki teknelerin her biri için tüm ürünlerde özel optikler geliştirilmiştir.

 

Oceanled Türkiye Distribütörü Denizmar Denizcilik‘tir. Bayilik almak için lütfen irtibata geçiniz.

Kalite

Tüm OceanLED lambaları özel olarak tasarlanır ve bu nedenle “Maksimum verimlilik” ve “Ürün yaşam döngüleri” ilk konsept aşamalarından son üretim tekniklerine kadar her şeyden önemlidir. Tüm ürünler, hem ısı ödenekleri hem de elektrik yükü için yerleşik büyük güvenlik toleransları ile tasarlanmıştır, bu nedenle kendi limitleri dahilinde iyi çalışırlar.

icon_blue_circuit-3

Elektronik

Özel ürün yazılımı
EMC uyumluluğu
Termal yönetim
Optimize edilmiş güç verimliliği Optical-Lens2

Mekanik

Estetik ve işlevsellik
Termal simülasyonlar
Korozyon direnci
Sertifikalı deniz onayları icon_blue_reflector-3

Optik

Gelişmiş hassas ışın kontrolü
En uygun ışık penetrasyonu
Azaltılmış ışık kaybı
Eşsiz optik tasarım

Canlı Renkler, Uzaktan Kontrol…

OceanLED Colors, en yeni 4 kanallı RGBW High Definition LED’leri kullanır. DMX-512 üzerinden, gemideki yerleşik sistemler aracılığıyla veya kablosuz olarak iPad, iPhone veya Android gibi üçüncü taraf cihazlar üzerinden kontrol edilir,

Renkler, ruh halinizi ayarlamak, yerleşik bir etkinliği veya balık çekmek için flaşı geliştirmek için dinamik renkli sahneleri önceden programlamanızı sağlar.

Android ve iOS için OceanDMX App ile, hassasiyet, hız ve parlaklık üzerinde tam kontrol ile istediğiniz herhangi bir sahne veya ışık ekranı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm kontrol ve özelleştirmeye sahip olursunuz.

Standart statik, döngü veya flaş modları arasında seçim yapın. Alternatif olarak, seçtiğiniz renk şemasını kontrol etmek için ses veya dalga modlarını kullanın.