Paguro Dizel Tekne & Yat Jeneratörü


3000 Devir Jeneratörler
1500 Devir Jeneratörler Sessiz Paguro Dizel Tekne ve Yat Jeneratörü

Paguro; Volpi Techno Energia firmasının üretmiş olduğu, sektörünün en sessiz, en güçlü ve en az yakan dizel tekne jeneratörüdür. Paguro ürün yelpazesi kompakt, güçlü ve aynı zamanda akıllıca tasarıma sahip, güvenilir ve sessiz çalışan jeneratörlerden oluşmaktadır. VTE’nin marin jeneratör setleri alanında pazarda lider marka olan, Paguro, performans, düşük ses çıkışı ve kompakt boyutlar arasında mükemmel bir denge sunar.

Sessiz
Paguro jeneratörünün hem motoru hem de alternatörü su soğutmalıdır. Bu, jeneratörü soğutmak için kabin içerisindeki hava akışına olan ihtiyacı ortadan kaldırır, böylece önemli ölçüde daha düşük ses çıkışı elde edilir. Yanma havası, tabandaki ses çıkışını önlemek için tasarlan küçük deliklerden geçmektedir. Ses yalıtımlı kabin, çok katmanlı olup, cam takviyeli elyafla birlikte ses absorbe eden malzeme ve maksimum ses yalıtımını sağlamak için yüksek yoğunluklu ses emici köpük ile kaplanmıştır. Hafif ve Kompakt
Paguro serisindeki her ürün, jeneratör gücünü en üst düzeye çıkarırken jeneratör boyutlarını küçültme ve ses seviyesini asgari seviyede tutma amacına ulaşmak için, gerektiğinde kişiye özel bileşenler kullanılarak tasarlanır ve üretilir.