Techno Marine Elektrikli Tuvalet

techno-elektrikli-tekne-tuvaletleri

Techno Tuvaletler LIGHTECH 12/24 V Elektrikli Tuvalet
LIGHTECH, yelkenli veya motor yatların dünyasına adanmış kompozit karbon elyaflı veya karbon, elektrikli tuvaletlerdir. Kompakt ve hafiftir. İçerdiği tüm mekanik ve elektriksel aksamıyla birlikte 7 kg’dan daha hafif, modern ve işlevsel tasarımı LIGHTECH’i ideal bir yol arkadaşı yapmaktadır.

Çevrim başına oldukça düşük su tüketimine (1-2.9 Litre arası) sahip bir tuvalettir ki bu tanklarda bulunan suyun kapsamlı bir şekilde idare edilmesi demektir. Bu kompakt ve konforlu tuvalet, tecrübesiz insanlar veya ilk kez tahliye sistemini kullanacaklar için kolaylaştırıcı, patentli ekipmanlarla donatılmıştır. Hijyenik ve performanslı olmasının yanı sıra, piyasadaki diğer sistemlerden çok dahasessizdir.

Diğer Elektrikli Marin Tuvaletlerden Farkı Ne?

 • Techno Marine tuvaletler, “TIGER PUMP” ile donatılmıştır.
  Boşaltma sırasında tıkanma riskini minimize eder.
 • Techno Marine tuvaletler patentli “EASUS” sistemi ile artık
  “before ve after use” butonuna gereksinim bırakmamaktadır.
 • Eco modunda su tüketimi sadece 1 litredir.
 • Techno Marine tuvaletler patentli “REFLOW” taharet musluğu
  sistemi ile entegreli otomatik temizleme sunmaktadır.
 • Techno Marine tuvaletler hem Otomatik hem Manuel flushing
  yapabilme ayrıcalığına sahiptir.
 • Techno Marine kompozit tuvaletler seramik tuvaletlerden 8 kg
  daha hafiftir.
TIGER PUMP
Techno Marin tuvaletler, patentli “TIGER PUMP” çözümleri ile donatılmıştır. Bu sayede boşaltma sırasında tıkanma riskini minimize eder. Pompanın sahip olduğu maceratör ve Paslanmaz keskin bıçaklar tıkanmayı engellemektedir. BEFORE / AFTER USE
Techno Marine tuvaletler patentli “EASUS” sistemi ile artık before ve after use butonuna gereksinim bırakmamaktadır. Otomatik olarak klozet kapağının kaldırılması ile devreye giren ön yıkama temizlik sensörü sayesinde kullanım daha pratiktir. REFLOW
Techno Marine tuvaletler patentli “REFLOW” taharet musluğu sistemi ile entegreli otomatik temizleme sunmaktadır. Taharet musluğu açık iken sistem her 6 saniyede bir tuvaletin içindeki suyu otomatik olarak boşaltıp sirkulasyon yapar. Bu da tuvaletin olası taşmalarını önler. Techno Marine tuvaletler patentli “REFLOW” taharet musluğu sistemi ile entegreli otomatik temizleme sunmaktadır. Taharet  musluğu açık iken sistem her 6 saniyede bir tuvaletin içindeki suyu otomatik olarak boşaltıp sirkulasyon yapar. Bu da tuvaletin olası taşmalarını önler.