MG Enerji

MG Enerji admin 25 Temmuz 2022
Yeşil İhtiyacı

MG Aküler Çevre Dostudur

En İyisi

MG Lityum Aküler sektörde en iyisidir.

Üst Düzey Pil Sistemi

MG, üst düzey pil sistemi çözümlerinde uzmanlaşmıştır,

Sürdürülebilir bir gelecek

Yenilenebilir enerjide MG Enerji

mg-enerji-sistemleri-banner1
En iyisi olmak için

MG Energy LFP Serisi

LFP Serisi aküler mobil, marin ve off-grid gibi geniş ölçekli uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Hidrolik güç paketleri veya elektrikli hibrit sistemleri ve elektrik motorlarına güç sağlamak için kullanılır.

MG Energy HE Serisi

HE aküleri, yüksek voltajlı versiyonu (HV) mevcuttur. Bu aküler 16 modüle kadar seri bağlamayı mümkün kılar. UPS Sistemlerinde, yüksek voltajlı elektrik kurulumu uygulamalarında ve güneş enerjisi depolamasında kullanılır.

MG Energy RS Serisi

 ON-OFF Grid proje paketleri için uygundur. Sıvı termal yönetimi, döngü ömrünü uzatmak ve en yüksek güç performansını iyileştirmek için akü hücrelerini sabit sıcaklıkta tutar.

MG Energy HP Serisi

MG Energy HP Serisi Lityum aküler, yüksek güçlü akü hücresine dayalıdır. Bu, kompakt bir akü modülünden yüksek güç çıkışı anlamına gelir. Sistem konfigürasyonundaki esneklik, modüler bir tasarımla yaratılır. Bu serinin yüksek güç kapasitesi, motorları çalıştırmak ve yüksek ortam sıcaklıklarında kullanıma uygundur.

MG Energy Master LV-HV Kontrol Ünitesi

MG Master LB ve HV, kolay ve doğru bir kurulum sağlar. Dahili güvenlik bileşenleri sayesinde güvenilir bir kurulumu garanti eder.

En iyisi olmak için

MG Akü serisi, yüksek enerji yoğunluklu akü hücresi teknolojisine sahiptir. Bu, daha az ağırlıkta daha fazla enerji anlamına gelir. Entegre akü yönetim sistemi, güvenlik konusunda en yüksek standardı getirir ve akü durumu hakkında bilgi verir. Sistem konfigürasyonundaki esneklik, modüler bir tasarımla yaratılır. Sistem seviyesinde 470 V’a ve 720 kWh’e kadar kapasite oluşturulabilir.

LİTYUM İON AKÜ SİSTEMLERİ

yüksek performans yüksek verimlilik

MG ENERGY SYSTEMS

Sıvı SoğutmalıLityum
iyon aküler