Victron Enerji

Victron Enerji admin 17 Temmuz 2022
ENERJİ SİSTEMLERİ

Victron Enerji Ailesi

İster kısa bir balık avına çıkın, ister okyanusa yelken açmayı planlayın, maceranızın tadını tamamen çıkarabilmek için güvenilir enerjiye ihtiyacınız olacaktır. Biz Victron’da güvenilirliğin yeterli olduğuna inanmıyoruz. Bunun yerine, İdeal Enerjiye inanıyoruz. Bize göre, tekneler, karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara uyum sağlayan akıllı bir enerji şebekesine ihtiyaç duyar. Eşsiz güvenilirlikle, çaba harcamadan ve parasal açıdan mükemmel değerde. İşte buna İdeal Enerji diyoruz.

Quattro_Multi_Solar_15808786
Sizi ufka ve ötesine götürecek enerji.
01
Her zaman orada olmasanız da her zaman mükemmel kontrole sahipsiniz
İster teknede ister evinizde olun, bağlantılı akıllı sistemlerimiz üzerinde her zaman mükemmel kontrole sahip olursunuz. Enerji durumunun ne olduğunu anında görebilirsiniz. Sorunları evinizden bile giderebilirsiniz.
02
Sınırlı kıyı elektriği, maksimum konfor

Suda geçen uzun bir günün ardından, ısıtıcıyı açmak isteyebilirsiniz. Kahve makinesini çalıştırmak. Mikrodalgayı kullanmak. Bir de bakmışsınız ki kıyı sigortası atmış. PowerAssist, pik güç ihtiyacı sırasında aküyü bir tampon gibi kullanarak aşırı yükleri engeller. Siz farkına bile varmazsınız.

03
Yetersiz enerji, sorunsuz performans

Kalabalık limanlarda, kıyı elektriğinde güçlü gerilim düşüşleriyle karşılaşabilirsiniz. Bazı jeneratörler, yeterli bir AC akımı üretmekte zorlanır. Victron invertörleri/şarj cihazları ise üst düzey esneklikle ünlüdür. Yetersiz enerjiyi mükemmel enerjiye çevirerek bu sorunları ortadan kaldırırlar.

 

 

04
Daha fazla enerji, daha küçük jeneratör

Yakıt, bütçenizin büyük bir kısmını oluşturabilir. Victron ürünleri, jeneratör kullanımını optimum seviyeye çıkarır ve çalışma süresini en aza düşürür. Hatta çoğunlukla daha küçük bir jeneratörü tercih edebilirsiniz. Bu da kurulum, bakım ve yakıt maliyetlerinden tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

İSTER TEKNE, İSTER KARAVAN
Victron Enerji dünyasına dalın

Victron’da her türlü talebi karşılayabilecek en gelişmiş ürünleri bulacaksınız. Ürünlerin her biri, özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir. Olanaklar sınırsız olsa da birkaç örnekle başlayabiliriz