Vetus

Vetus admin 20 Temmuz 2022
50 Yılı Aşkın Deneyim

Vetus, 50 yıllık tecrübesiyle kusursuz hizmet sunar

Mükemmel Kalite

Vetus ürünleri mükemmel kalitede üretilir.

Sizi Asla Yolda Bırakmaz

Vetus ürünleri uzun yıllar garantilidir.

Paradan Tasarruf

Vetus satın aldığınızda her zaman tasarruf edersiniz.

vetus-marka-motorlar-banner
50 Yıllık Tecrübe VETUS

VETUS, 50 yılı aşkın bir süredir, deniz motorları, jeneratörler ve gezi tekneleri ve küçük ticari gemiler için teknik ekipman satan uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir geliştirici, üretici ve ticaret şirketidir.

Felsefenin önemli bir parçası da size tasarım yoluyla yenilik sunmaktır. Vetus, çoğunluğu VETUS mühendislik ekibi tarafından tasarlanan veya kısmen tasarlanan yaklaşık 4.000 teknik ürün tedarik etmektedir.Vetüs ürünleri, teknenizde hayatınızı kolaylaştıracak ve keyifli hale getirmek için tasarlanmaktadır.

Kaliteli VETUS ürünlerinin %70’inden fazlası VETUS mühendisleritarafından kısmen veya tamamen kendi bünyesinde geliştirilmektedir. VETUS ürünleri kalitesi, güvenilirliği, kolay kurulumu ve 3 yıl garantisi ile bilinir.Kaliteli VETUS ürünlerinin %70’inden fazlası VETUS mühendisleritarafından kısmen veya tamamen kendi bünyesinde geliştirilmektedir. VETUS ürünleri kalitesi, güvenilirliği, kolay kurulumu ve 3 yıl garantisi ile bilinir.

Tekne sistemlerinin yaratıcısı

Tüm dünyada lüks yat yaşamını daha kolay hale getirmek için çabalıyoruz

Elektrikli Deniz Motorları

Elektrikli tahrikin öncüsü geri döndü! Vetus, EP2200’ü tanıttıktan yirmi yıl sonra tamamen yeni bir elektrikli tahrik paketi sunar. Geliştirdiği hepsi bir arada çözümle Vetus, “Tekne Sistemlerinin Yaratıcısı” unvanını onurlandırıyor.

Dizel Vetus

Vetus dizel motorları, ister 2 silindirli bir yelkenliye, ister 6 silindirli bir motoryata sahip olun,eksiksiz yardımcı motor donanımları ile sadık hizmetkarınız olacak.