Smart Gyro Tekne Stabilizatörü

Smart Gyro Tekne Stabilizatörü admin 29 Temmuz 2022

Teknede Yalpaya SON!

SMARTGYRO-STABILIZER
SMART-GYRO-STABILIZER-PNG
30 YILLIK TECRÜBE İLE
SMART GYRO STABİLİZER

YALPA OLMADAN YENİ BİR HİS

SmartGyro stabilizer, kolay kurulum ve kullanımıyla rahatsız edici tekne yalpa hareketlerini, etkili bir şekilde azaltmak için tasarlandı. Döndüğü eksende, yeni dinamik fren sistemi ile yalpaya karşı üretilen torku anında ayarlayarak maksimum dengeleme sağlar.

01
YATLAR
Bir yatta hayat, yatın demirde veya yolda olmasına bakılmaksızın eğlenceli bir deneyim olmalıdır. Dalga gelgiti yattaki yaşamı olumsuz etkileyebilecek birkaç faktörden biridir. Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeden sonra, müşterilerimize yeni Smartgyro stabilizatörü sunarak, yalpayı minimuma indirmekten memnuniyet duyuyoruz.
02
BALIKÇI TEKNELERİ
Kötü hava koşulları ve deniz dalgalı olduğunda, balık avlamaya gölge düşmektedir. Smargyro sistemi monte edilerek, kaptan köşkünden, kuleden güvenli bir şekilde balık tutabilir veya sadece dalgalanma hareketini azaltarak teknede gezinme konforunu arttırabilirsiniz. Kolay bir kurulumla, yakıt tüketimini ve birçok riski azaltarak balık tutma şansınızı arttıracaksınız.
03
TİCARİ TEKNELER
Açık deniz yapıları için çalışan tekneler kritik ve zor durumda kaldıkları operasyonlarda, düşük hızlarda veya alargada oldukları durumlarda dahi kullanabilirler. Yalpaya izin vermeyen Smartgyro anti-roll sistemini benimseyerek, operasyonel kullanılabilirliği, performansı, güvenliği ve konforu büyük ölçüde arttırdığınız gibi aynı zamanda gelir ve iş fırsatlarını da arttıracaksınız.
04
ASKERİ TEKNELER
Tüm deniz koşullarında askeri teknelerde istikrarlı bir platform oluşturmak, mürettebatın güvenliğinin arttırılması ve gelişmiş bir performans sağlanması anlamına gelmektedir. Smartgyro stabilizatör donanımlı devriye botları ve mayın tarama gemileri, düşük hız veya akıntı hızında dahi askeri operasyonlarda daha etkili olacaktır.
MODELLER