Yeni Oceanled Explore Serisi

Yeni Oceanled Explore Serisi admin 6 Nisan 2019

Yeni Oceanled Explore Serisi

Marin LED sualtı aydınlatmasında dünya lideri OceanLED, yeni Explore Sualtı LED Işık Serisinin geldiğini duyurdu.

Teknolojik olarak gelişmiş ve süper verimli Araştır, sualtı ışığının en üst düzey tercihidir.

OceanLED Explore Serisi, görülmek isteyenler için en iyi seçimdir, gömme montajlı su altı LED ışığıdır. Optik, elektronik, form faktörü ve dahili sürücü karışımı, piyasadaki en gelişmiş su altı ışığını gerçek bir sınıf lideri yapmak için birlikte çalışır.

OceanLED Genel Müdürü Charles Stuart, “Yeni Keşif Dizimizi açıklamak için son derece heyecanlıyız” diyor. “Teknoloji ve yapım kalitesi gerçekten sonuçta ortaya çıkıyor, bu kompakt bir üniteden olağanüstü bir aydınlatma etkisi”.

2 modelde mevcut olan E3 ve E6, yalnızca OceanLED tarafından tasarlanan, piyasada bulunan en gelişmiş optiğe sahiptir. Su altında daha fazla nüfuz eden ve en az kayıpla daha geniş bir alanı aydınlatan, 20 ° ‘lik bir yan ışın ile odaklanmış 20˚ yan ışınla, gerçekten çarpıcı 90˚ yüzey ışın açısı sunarlar.

Xchangeable gömme montaj ışık kartuşu, gövdenin içinden çıkarılabilir ve yerleşik sürücü ile birlikte dar alanlarda kurulum için daha az alana ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Diğer ince tasarım fikirleri, Araştırmayı daha hızlı ve daha basit bir hale getirir.

Tek Renkli, Çift veya tam RGBW Renkli modellerde sunulan Keşif Serisi, 11.000 armatürü inanılmaz bir lümene kadar düşük profilli, kompakt bir su altı LED ışığında birleştirir